|
---|
|
12:00 | Term. |
Baskimi
0 - 1
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
Belasica
0 - 1
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 1
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
1 - 0
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
2 - 1
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
1 - 0
Cementarnica
| | |
|
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
2 - 2
Baskimi
| | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
2 - 2
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
0 - 1
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
1 - 0
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 0
Pobeda
| (0 - 0) | |
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
1 - 2
Madzari Solidarnost
| | |
|
12:00 | Term. |
Pobeda
4 - 1
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Baskimi
2 - 2
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
3 - 1
Napredok
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
3 - 4
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
0 - 0
Cementarnica
| (0 - 0) | |
12:00 | Term. |
Belasica
3 - 1
Vardar Skopje
| | |
|
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
2 - 1
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
2 - 0
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
3 - 1
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
1 - 2
Baskimi
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
0 - 4
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
0 - 2
Cementarnica
| | |
|
12:00 | Term. |
Baskimi
0 - 2
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
Belasica
1 - 1
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
1 - 1
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
1 - 0
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
1 - 0
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
2 - 0
Napredok
| | |
|
12:00 | Term. |
Rabotnicki
0 - 2
Baskimi
| | |
|
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
1 - 2
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
1 - 0
Cementarnica
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
1 - 1
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 1
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
1 - 1
Shkendija
| | |
|
12:00 | Term. |
Baskimi
0 - 2
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
0 - 1
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
Belasica
3 - 0
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
1 - 0
Napredok
| | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
2 - 0
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
2 - 1
FK Bregalnica Stip
| | |
|
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
4 - 1
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
1 - 2
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 0
Cementarnica
| (0 - 0) | |
12:00 | Term. |
Pobeda
3 - 1
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
1 - 1
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
Baskimi
2 - 1
Shkendija
| | |
|
12:00 | Term. |
Shkendija
3 - 0
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Belasica
1 - 3
Baskimi
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
0 - 2
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
0 - 2
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
1 - 1
Napredok
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
0 - 0
FK Sileks
| (0 - 0) | |
|
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
0 - 1
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 3
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
1 - 0
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
3 - 0
Cementarnica
| | |
12:00 | Term. |
Baskimi
1 - 2
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
4 - 2
Belasica
| | |
|
12:00 | Term. |
Belasica
3 - 1
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
0 - 0
Shkendija
| (0 - 0) | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
2 - 1
Baskimi
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
0 - 1
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
0 - 0
Pobeda
| (0 - 0) | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
4 - 0
Napredok
| | |
|
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
3 - 0
Napredok
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
2 - 2
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
1 - 4
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
4 - 1
Baskimi
| | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
1 - 0
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
1 - 0
Belasica
| | |
|
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
3 - 2
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Belasica
0 - 0
Cementarnica
| (0 - 0) | |
12:00 | Term. |
Shkendija
0 - 0
Vardar Skopje
| (0 - 0) | |
12:00 | Term. |
Baskimi
4 - 0
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
3 - 0
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
4 - 1
Napredok
| | |
|
12:00 | Term. |
Cementarnica
2 - 1
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
3 - 2
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 3
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
1 - 0
Baskimi
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
2 - 1
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
2 - 1
Belasica
| | |
|
12:00 | Term. |
Cementarnica
2 - 1
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
1 - 2
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
3 - 2
Pobeda
| | |
|
12:00 | Term. |
Belasica
2 - 0
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
4 - 0
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
Baskimi
3 - 1
Napredok
| | |
|
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
1 - 3
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
3 - 1
Baskimi
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 3
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
2 - 0
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
3 - 2
Cementarnica
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
2 - 1
Madzari Solidarnost
| | |
|
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
3 - 1
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
6 - 1
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
0 - 2
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
Belasica
3 - 2
Napredok
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
4 - 1
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
Baskimi
1 - 2
Rabotnicki
| | |
|
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
0 - 1
Baskimi
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
3 - 0
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
4 - 0
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
3 - 1
Cementarnica
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
2 - 3
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 3
Madzari Solidarnost
| | |
|
12:00 | Term. |
Belasica
3 - 1
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
4 - 1
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
5 - 2
Napredok
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
1 - 1
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
3 - 0
Baskimi
| | |
|
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
2 - 1
Pobeda
| | |
|
12:00 | Term. |
Baskimi
2 - 1
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
1 - 0
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 4
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
2 - 0
Cementarnica
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
4 - 0
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
1 - 7
Shkendija
| | |
|
12:00 | Term. |
FK Sileks
5 - 1
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
2 - 0
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
1 - 3
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
0 - 1
Baskimi
| | |
12:00 | Term. |
Belasica
1 - 1
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
4 - 1
Napredok
| | |
|
12:00 | Term. |
Shkendija
1 - 0
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
Baskimi
1 - 0
Cementarnica
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
0 - 0
Vardar Skopje
| (0 - 0) | |
12:00 | Term. |
Pobeda
5 - 2
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
1 - 2
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 5
FK Sileks
| | |
|
12:00 | Term. |
Rabotnicki
3 - 0
Madzari Solidarnost
| | |
|
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
3 - 3
Cementarnica
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
2 - 1
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
0 - 1
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
7 - 0
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Baskimi
6 - 1
Napredok
| | |
|
12:00 | Term. |
Baskimi
1 - 1
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
2 - 0
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
0 - 1
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
1 - 1
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
Belasica
2 - 1
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
0 - 1
Rabotnicki
| | |
|
12:00 | Term. |
FK Sileks
8 - 0
Napredok
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
4 - 1
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
1 - 2
Cementarnica
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
1 - 0
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
1 - 1
Baskimi
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
2 - 0
Belasica
| | |
|
12:00 | Term. |
Baskimi
2 - 1
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
2 - 1
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 1
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
1 - 4
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
4 - 2
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
Belasica
2 - 1
Cementarnica
| | |
|
12:00 | Term. |
Cementarnica
1 - 1
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
3 - 1
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
3 - 0
Napredok
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
0 - 3
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
2 - 1
Baskimi
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
1 - 0
Sloga Jugomagnat
| | |
|
12:00 | Term. |
FK Sileks
3 - 1
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
1 - 0
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
2 - 3
Cementarnica
| | |
12:00 | Term. |
Baskimi
4 - 2
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
3 - 2
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
0 - 3
Rabotnicki
| | |
|
12:00 | Term. |
Rabotnicki
1 - 0
Baskimi
| | |
|
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
2 - 0
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Belasica
5 - 3
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
5 - 1
Napredok
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
3 - 0
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
2 - 1
FK Sileks
| | |
|
12:00 | Term. |
Pobeda
3 - 3
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
0 - 2
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
Shkendija
2 - 1
Rabotnicki
| | |
12:00 | Term. |
Baskimi
4 - 3
Cementarnica
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
1 - 5
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
2 - 3
FK Bregalnica Stip
| | |
|
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
1 - 0
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
6 - 1
Napredok
| | |
12:00 | Term. |
Belasica
0 - 0
Baskimi
| (0 - 0) | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
2 - 1
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
4 - 2
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
3 - 0
FK Sileks
| | |
|
12:00 | Term. |
Vardar Skopje
1 - 0
Madzari Solidarnost
| | |
12:00 | Term. |
Pobeda
0 - 0
Rabotnicki
| (0 - 0) | |
12:00 | Term. |
Shkendija
2 - 1
Belasica
| | |
12:00 | Term. |
Baskimi
2 - 2
FK Bregalnica Stip
| | |
12:00 | Term. |
Napredok
1 - 1
Sloga Jugomagnat
| | |
12:00 | Term. |
FK Sileks
3 - 0
Cementarnica
| | |
|
12:00 | Term. |
Belasica
3 - 2
FK Sileks
| | |
12:00 | Term. |
FK Bregalnica Stip
2 - 1
Shkendija
| | |
12:00 | Term. |
Cementarnica
5 - 3
Pobeda
| | |
12:00 | Term. |
Madzari Solidarnost
3 - 0
Napredok
| | |
12:00 | Term. |
Rabotnicki
1 - 3
Vardar Skopje
| | |
12:00 | Term. |
Sloga Jugomagnat
2 - 2
Baskimi
| | |
Hajde shkendiii forza!!!
forza shkendia suksese nete ardhmen sempre