|
---|
|
16:00 | Term. |
Bala Town
5 - 0
Mynydd Isa
| | |
|
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
0 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
0 - 1
Llangefni Town
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
1 - 2
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
5 - 0
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
1 - 2
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Flint Town United
1 - 5
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Denbigh Town
0 - 0
Glantraeth FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
2 - 1
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
2 - 2
Glantraeth FC
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
1 - 1
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
2 - 4
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
0 - 2
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
1 - 1
Flint Town United
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
1 - 0
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Bala Town
3 - 0
Penrhyncoch FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Ruthin Town
2 - 0
Llandyrnog United
| | |
|
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
1 - 4
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
3 - 3
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
3 - 4
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
4 - 2
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
2 - 2
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
1 - 2
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
1 - 2
Flint Town United
| | |
|
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
1 - 3
Lex XI
| | |
|
16:00 | Term. |
Ruthin Town
0 - 2
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
6 - 1
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
3 - 1
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
2 - 3
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
3 - 0
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
0 - 2
Llangefni Town
| | |
16:00 | Term. |
Denbigh Town
3 - 0
Llandyrnog United
| | |
|
16:00 | Term. |
Llangefni Town
1 - 1
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
0 - 8
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
1 - 2
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
1 - 1
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
0 - 0
Penrhyncoch FC
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
3 - 1
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
2 - 3
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
1 - 6
Flint Town United
| | |
|
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
3 - 2
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Bala Town
5 - 1
Guilsfield FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
2 - 4
Holyhead Hotspur
| | |
|
16:00 | Term. |
Bala Town
2 - 3
Llangefni Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
2 - 2
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
3 - 1
Llandyrnog United
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
1 - 0
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
2 - 6
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
1 - 5
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Flint Town United
1 - 0
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
2 - 1
Ruthin Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Ruthin Town
2 - 3
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
1 - 1
Glantraeth FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
2 - 1
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
4 - 2
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
4 - 1
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
1 - 0
Glantraeth FC
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
2 - 1
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Flint Town United
2 - 1
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
2 - 0
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Bala Town
2 - 0
Llandyrnog United
| | |
|
12:00 | Term. |
Llandudno FC
1 - 2
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Ruthin Town
1 - 0
Llangefni Town
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
4 - 3
Lex XI
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
0 - 1
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
2 - 2
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
1 - 2
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
0 - 3
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Denbigh Town
2 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Flint Town United
0 - 1
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Bala Town
4 - 1
Gresford Athletic
| | |
|
16:00 | Term. |
Llangefni Town
1 - 1
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
3 - 0
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
3 - 2
Llandyrnog United
| | |
|
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
2 - 5
Flint Town United
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
1 - 1
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
2 - 0
Llandyrnog United
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
2 - 3
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
1 - 2
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Bala Town
2 - 0
Glantraeth FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
2 - 1
Llandyrnog United
| | |
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
1 - 1
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
0 - 2
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
2 - 1
Glantraeth FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Ruthin Town
0 - 4
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
2 - 6
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
4 - 0
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
2 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
1 - 1
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Flint Town United
5 - 5
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Denbigh Town
3 - 0
Lex XI
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
0 - 4
Llangefni Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Llandudno FC
1 - 3
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
2 - 1
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
2 - 1
Llanfairpwll
| | |
|
16:00 | Term. |
Ruthin Town
5 - 2
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
3 - 3
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
1 - 3
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
2 - 3
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
1 - 2
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
2 - 2
Flint Town United
| | |
16:00 | Term. |
Bala Town
0 - 0
Buckley Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
1 - 8
Llangefni Town
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
0 - 0
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
2 - 2
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
0 - 0
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
0 - 2
Lex XI
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
1 - 2
Glantraeth FC
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
1 - 2
Flint Town United
| | |
16:00 | Term. |
Denbigh Town
0 - 2
Llandudno FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
0 - 2
Bala Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Llangefni Town
2 - 1
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
1 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
0 - 1
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Flint Town United
3 - 1
Llandyrnog United
| | |
16:00 | Term. |
Ruthin Town
0 - 0
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
1 - 4
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
3 - 4
Lex XI
| | |
|
16:00 | Term. |
Ruthin Town
2 - 1
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
2 - 1
Glantraeth FC
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
4 - 5
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
0 - 2
Llangefni Town
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
2 - 5
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Denbigh Town
1 - 4
Flint Town United
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
3 - 2
Mold Alexandra
| | |
|
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
2 - 1
Llandyrnog United
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
2 - 3
Llangefni Town
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
4 - 2
Lex XI
| | |
|
16:00 | Term. |
Ruthin Town
3 - 2
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
3 - 2
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
0 - 1
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
6 - 0
Llandyrnog United
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
1 - 1
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
1 - 2
Lex XI
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
1 - 2
Denbigh Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
2 - 3
Ruthin Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
0 - 1
Llangefni Town
| | |
16:00 | Term. |
Denbigh Town
1 - 1
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
4 - 3
Glantraeth FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
1 - 3
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
0 - 0
Llangefni Town
| (0 - 0) | |
16:00 | Term. |
Lex XI
1 - 1
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
3 - 0
Llandyrnog United
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
3 - 2
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Flint Town United
7 - 1
Glantraeth FC
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
0 - 6
Bala Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Denbigh Town
4 - 4
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Flint Town United
3 - 3
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
0 - 1
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
0 - 4
Llangefni Town
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
1 - 1
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
2 - 0
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
10 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
1 - 3
Llandudno FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Bala Town
4 - 1
Denbigh Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Denbigh Town
2 - 2
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
2 - 2
Llandyrnog United
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
1 - 1
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
1 - 0
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
0 - 1
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Ruthin Town
1 - 2
Glantraeth FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
0 - 2
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
0 - 2
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
2 - 0
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
3 - 3
Lex XI
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
0 - 1
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
2 - 1
Llandyrnog United
| | |
|
16:00 | Term. |
Denbigh Town
1 - 1
Llangefni Town
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
2 - 1
Glantraeth FC
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
1 - 4
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
1 - 1
Flint Town United
| | |
|
16:00 | Term. |
Flint Town United
5 - 4
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Bala Town
3 - 0
Mold Alexandra
| | |
|
16:00 | Term. |
Buckley Town
4 - 2
Penrhyncoch FC
| | |
16:00 | Term. |
Denbigh Town
4 - 2
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
1 - 0
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
1 - 0
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
2 - 0
Flint Town United
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
1 - 3
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
1 - 1
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
4 - 1
Mold Alexandra
| | |
|
16:00 | Term. |
Bala Town
2 - 0
Lex XI
| | |
16:00 | Term. |
Flint Town United
2 - 3
Llangefni Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Buckley Town
0 - 4
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
2 - 0
Gresford Athletic
| | |
|
16:00 | Term. |
Bala Town
2 - 1
Flint Town United
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
1 - 2
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
2 - 0
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
2 - 0
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
2 - 1
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
4 - 1
Lex XI
| | |
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
2 - 2
Glantraeth FC
| | |
16:00 | Term. |
Ruthin Town
3 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Buckley Town
2 - 1
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
4 - 1
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
1 - 0
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
3 - 0
Penrhyncoch FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Flint Town United
4 - 4
Mynydd Isa
| | |
|
16:00 | Term. |
Bala Town
1 - 0
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Denbigh Town
1 - 2
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
3 - 5
Llandyrnog United
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
0 - 2
Flint Town United
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
3 - 0
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
5 - 1
Lex XI
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
0 - 2
Bala Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Bala Town
2 - 0
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Denbigh Town
1 - 0
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Flint Town United
4 - 0
Penrhyncoch FC
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
3 - 1
Glantraeth FC
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
1 - 1
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
0 - 4
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
1 - 0
Llangefni Town
| | |
16:00 | Term. |
Ruthin Town
1 - 2
Holyhead Hotspur
| | |
|
16:00 | Term. |
Bala Town
5 - 0
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Buckley Town
1 - 2
Lex XI
| | |
16:00 | Term. |
Flint Town United
2 - 4
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
2 - 1
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Llangefni Town
1 - 2
Glantraeth FC
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
2 - 0
Gresford Athletic
| | |
|
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
2 - 0
Guilsfield FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Flint Town United
1 - 1
Lex XI
| | |
|
16:00 | Term. |
Llangefni Town
2 - 0
Bala Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
0 - 2
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
3 - 1
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
0 - 2
Flint Town United
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
2 - 1
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
4 - 2
Glantraeth FC
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
2 - 1
Lex XI
| | |
16:00 | Term. |
Ruthin Town
0 - 1
Gresford Athletic
| | |
|
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
1 - 5
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
0 - 2
Mold Alexandra
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
1 - 0
Denbigh Town
| | |
16:00 | Term. |
Ruthin Town
1 - 0
Guilsfield FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Denbigh Town
2 - 0
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
0 - 7
Llangefni Town
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
8 - 0
Penrhyncoch FC
| | |
16:00 | Term. |
Mold Alexandra
1 - 4
Guilsfield FC
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
0 - 1
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Ruthin Town
1 - 4
Flint Town United
| | |
|
16:00 | Term. |
Flint Town United
0 - 0
Llandudno FC
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
1 - 0
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
1 - 3
Penrhyncoch FC
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
0 - 2
Llangefni Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Buckley Town
0 - 4
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
1 - 4
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
0 - 0
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
1 - 2
Flint Town United
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
4 - 0
Lex XI
| | |
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
1 - 0
Llandyrnog United
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
1 - 1
Denbigh Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Llandyrnog United
1 - 2
Buckley Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
2 - 1
Flint Town United
| | |
|
16:00 | Term. |
Bala Town
1 - 4
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Denbigh Town
0 - 1
Ruthin Town
| | |
16:00 | Term. |
Glantraeth FC
1 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
16:00 | Term. |
Gresford Athletic
1 - 1
Buckley Town
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
1 - 1
Llanfairpwll
| | |
16:00 | Term. |
Llandudno FC
3 - 0
Guilsfield FC
| | |
|
16:00 | Term. |
Flint Town United
1 - 1
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
1 - 0
Penrhyncoch FC
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
0 - 2
Bala Town
| | |
16:00 | Term. |
Mynydd Isa
3 - 2
Ruthin Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Denbigh Town
0 - 2
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Guilsfield FC
3 - 0
Llandyrnog United
| | |
16:00 | Term. |
Holyhead Hotspur
0 - 5
Flint Town United
| | |
16:00 | Term. |
Lex XI
3 - 2
Gresford Athletic
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
2 - 1
Buckley Town
| | |
|
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
1 - 3
Holyhead Hotspur
| | |
16:00 | Term. |
Ruthin Town
4 - 2
Lex XI
| | |
|
16:00 | Term. |
Lex XI
3 - 1
Mynydd Isa
| | |
16:00 | Term. |
Penrhyncoch FC
0 - 2
Holyhead Hotspur
| | |
|
16:00 | Term. |
Llanfairpwll
1 - 0
Penrhyncoch FC
| | |